تلفن: 26231671-021
به سایت کانون آگهی و تبلیغات اندیشه آگهی خوش آمدید

درباره ما

به نام خالق زیبایی ها

یک دهه ایست  کوشیده ایم  بهترین ها را بیندیشیم  و شرمسار اعتمادتان نباشیم

در آغاز راهیم و خوب می دانیم طولانی ترین سفرها نیز با یک قدم آغاز می شود.   دلگرمیم به اعتمادی که شما بدرقه  راهمان کرده اید

کوشیده ایم صادق  باشیم چون می دانیم صداقت بهترین سیاست است

چالش های اقتصادی  و شغلی شما را می شنویمو می دانیم خوب گوش کردن یک  هنر است

آری طبیب اقتصادی هستیم و نسخه پیچ احوالات اقتصادیتان

تخصصمان رسانه  های بزرگ است.

رادیو  و  تلویزیون ،   ما شما رافریاد می زنیم و پژواک پیامتان را در گوش مخاطبانتان نجوا می کنیم

لحن مان صمیمی است ، کوبنده ، پر هیجان ، شاد  ولی هماره تاثیر گذار …  داعیه بزرگتر ، بهتر  ، بهترین  و اولین  را نداریم .

اندیشمندیم  و معتقدیم برندهای دنیا با اندیشه  های  چند میلیاردی رشد کرده اند نه با سرمایه های چند میلیاردی

خلبان سفرهای سختیم

در بین راه به سراغتان می آییم به شما سلام می کنیم و با شما پرواز …

سلام ، مسافر پروازهای بی کرانه

سلام

شرکت اندیشه آگهی با استعانت از خداوند متعال  و با تکیه بر دانش متخصصان  خود با  شناخت  کامل از رسانه  اول کشور (رادیو و تلویزیون ) توانسته است  راهکارهایی  خلاقانه  جهت معرفی برندهای نوین  با کمترین  هزینه  و بیشترین  باز خورد را ابداع  نماید .

این شرکت  با در اختیار داشتن واحد های متعددی همچنون   روابط عمومی ، تحقیق بازار ،استراتژی رسانه  ، خلاقه ، تولید و پذیرش  کوشیده است هماره با نگاهی متفاوت  راهکارهایی نوین جهت معرغی برندهایی که تا بحال سابقه حضور در آنتن صدا و سیما را نداشته اند ، بیاندیشد .

نگاهی که این روزها در اذهان عمومی نقش بسته است  این است که تلویزیون جایگاه بزرگان است  با سرمایه های بزرگ  نگاه مثبتی است اما در فاز اول ،   آری تلویزیون جایگاه بزرگان است  . اما  برای آغاز نیازی به سرمایه بزرگ نیست شما نیاز به اندیشه بزرگ دارید .

اگر شما بودجه چند میلیاردی جهت تبلیغات دارید کوچکترین شرکت های تبلیغاتی نیز می توانند شما را برند کنند

البته شرکت تبلیغاتی که نه …بودجه شماست که شما را برند میکند. و این درست وجه تمایز اندیشه آگهی نسبت به سایر آژانس های تبلیغاتی است .

مشاورین  ارشد ما در واحد استراتژی رهنمودهایی با چرایی و چگونگی  حضور شما در آنتن صدا و سیما ارایه   می کنند که در آغاز با کمترین بودجه تبلیغاتی گام به گام  نمودار فروش شما را ارتقا داده  و در فاصله نه چندان طولانی شما با بازخوردهای تبلیغاتی مثبت  مواجه  و در نهایت لیدر بازار خودتان خواهید شد.

در پایان  ضمن تشکر از فرصتی که بابت مطالعه رزومه شرکت  اندیشه آگهی  اختصاص دادید

مضاف میگردد چنانچه امکان برگزاری جلسه حضوری با صاحب نظران این عرصه مقدور است  ترتیبی اتخاذ نمایید تا ضمن هماهنگی   قبلی  ، کارشناسان رسانه این شرکت  در یک دیدار حضوری ضمن شناخت  و نقطه نظرات آن شرکت محترم  دیدگاهها و مشاوره های  رسانه ای خود  مطرح نمایند .

 

با آرزوی بهترینها